ingilizce Rusya China Arapça

Sünger Dokers Model İç Tabanlık

Atk073 / İç tabanlık

Sünger Tam Tabanlık
Hammadde Sünger
Model: ATK073
Kalınlık 5 mm
Renk Siyah
Asorti 35-45

 

Tabanlığın hammade olarak A kalite Sünger kullanılmıştır.İmalat aşamasından sonra 6 mm boyutlarında olup spor ayakkabılar için kullanımı uygundur.

Tam model olarak tasarlanan iç tabanın kullanılan ayakkabı türene göre Eva veya deri parça ile birleştirilerek ayakkabı kullanımına uygun hale getirilebilir.Şık ve zarif tasarımı ayakkabı tasarımlarınızı zenginleştirerek kullanıcının ayak konforunu korur.Antistatik özelliği sayesinde vucut sağlını tam koruma altına alır.

Atak Form Desing Studio

 

Hammadde Bilgisi

Hafızalı sünger, milyarlarca mikroskobik hücreye sahiptir. Bu hücreler hareket yetenekleri, ısı ve ağırlığa duyarlı olma özellikleri ile vücudun şeklini alır. İlk olarak NASA tarafından astronotların maruz kaldıkları basınç sorununu gidermek için geliştirilmiştir. Gelişen teknoloji ile birlikte birçok alanda kullanılan sünger, iç taban üretiminde de sağlıklı ürünler arasında yerini almaktadır. Peki ayakkabılarda kullanılan sünger tabanlık neden önemlidir? Vücudumuzun tüm ağırlığını ayaklarımız taşır. Günlük hayattaki en sadık yardımcımız olan ayaklarımızın bakımı ise hiç şüphesiz ayakkabı ile başlar.